Національний музей історії України чекає

  • admin
  • 06.09.2020
  • Коментарі Вимкнено до Національний музей історії України чекає
У першу неділю вересня запрошуємо киян та гостей міста на пізнавальну прогулянку історичним серцем столиці – Старокиївською горою, де виник і звідки розростався на обох берегах Дніпра кількамільйонний мегаполіс. Адже саме територія Національного музею історії України є тим місцем, де було засноване одне з найкрасивіших і найдавніших міст Східної Європи.

Під час екскурсії учасники матимуть змогу здійснити мандрівку територією «града Кия» та частково охопити «град Володимира», дізнатися, про що розповідають літописи і знахідки археологів, та ознайомитися з історією стародавнього Києва від часів заснування і до останніх правителів княжої доби.

Екскурсію проведе археолог ВОЛОДИМИР КОЛИБЕНКО, старший науковий співробітник відділу найдавнішої та середньовічної історії України НМІУ.

Початок – у неділю, 6 вересня, о 13:00.

Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.
_________________
Вартість – 50 грн (30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів) грн + вхідний квиток до музею (75 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів).

 

 

Подія на фейсбуці

Найпопулярніші з давнини прикраси – персні – не лише милували око, а й були ознакою статусу, символом влади, слугували оберегами, талісманами, печатками. Виготовлені з коштовного металу персні носили представники еліти Стародавнього Єгипту та Шумеру, а на наших теренах – заможні скіфи, сармати, греки-колоністи, кочовики Середньовіччя та давні русичі.

Сучасні художники-ювеліри, надихаючись зразками минулих епох, водночас втілюючи свої творчі задуми, пропонують нові ідеї, форми та оздоблення.

До вашої уваги ювелірні твори з постійної експозиції МІКУ, а також персні з фондового зібрання музею, представлені на виставці, яка цього місяця завершує свою роботу.
Про чарівний світ перснів та історії, з ними пов’язані, розповість ЮРІЙ ПОЛІДОВИЧ, провідний науковий співробітник музею.

Екскурсія відбудеться 6 вересня 2020 р. о 14.00 за адресою:
Музей історичних коштовностей України, вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерського історико-культурного заповідника).
Не забувайте про карантинні обмеження: вхід до музею тільки у масках.
Вхід до Заповідника – через головну браму.
Попередня реєстрація є бажаною.
Телефонуйте – (044) 280 13 96.

Вартість: повний квиток – 150 грн. (без додаткової плати за вхід до Заповідника у разі попередньої реєстрації),
для учнів, студентів, пенсіонерів – 105 грн.,
для ветеранів АТО, членів їх родин, музейників – 75 грн.

 

Подія на фейсбуці

 

Національний музей історії України (НМІУ) — провідний історичний музей країни, який працює з 1899 року. Експозиція музею розташована на 4-х поверхах. Колекція налічує близько 800 тис. експонатів світового значення, які представляють історію України від палеоліту до ХХІ сторіччя.

Центральний корпус музею розташовується на Старокиївській горі за адресою вул. Володимирська, 2. Також у музею є філія – Музей історичних коштовностей України, який знаходиться на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9), та окремий відділ «Музей Української революції 1917—1921 років» (вул, Володимирська, 57, Київський будинок вчителя).