Пройшов місяць, а грошей, – катастрофа! Леви Національного художнього музею в Києві заробляють гроші

  • admin
  • 18.09.2020
  • Коментарі Вимкнено до Пройшов місяць, а грошей, – катастрофа! Леви Національного художнього музею в Києві заробляють гроші

Музею пообіцяли виділити гроші на реставрацію, але через місяць нічого так і не прийшло

Леви Національного художнього музею в Києві створили свої сторінки в Facebook, щоб зібрати гроші на реставрацію скульптур. Про це повідомили на офіційній сторінці музею.

Музей збирає 2,08 млн грн (по 1,04 мільйонів на кожну скульптуру) на реставрацію обох скульптур. Всього на ремонтно-реставраційні роботи музею необхідно 68 млн грн.

Нагадаємо, на початку серпня у музею обвалився портик. Після цього міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що Кабмін виділить гроші на реставрацію портика Національного художнього музею. Однак вже через місяць на сторінці музею повідомили, що гроші так ніхто і не виділив.

“Пройшов місяць, а грошей, – катастрофа! – досі нема. Кожен втрачений день зменшує наші шанси вчасно провести реставраційні роботи, адже фінансову звітність та роботи ми повинні завершити до кінця року. Так що можемо отримати гроші в грудні та відразу повернути їх до державного бюджету “, – прокоментували на Facebook-сторінці музею.