В Альпах неочікувано рано випав сніг, подекуди – рекордний рівень

  • admin
  • 27.09.2020
  • Коментарі Вимкнено до В Альпах неочікувано рано випав сніг, подекуди – рекордний рівень

Різке похолодання та рясні опади призвели до нетипової для вересня зимової погоди у деяких гірських районах Австрії і Швейцарії.

На пасовищі в населеному пункті Кальс у Тіролі На пасовищі в населеному пункті Кальс у Тіролі. В окремих гірських районах Австрії та Швейцарії вже випав сніг

Різке зниження температури та рясні опади призвели до неочікувано раннього приходу зимової погоди в окремих альпійських районах Швейцарії та Австрії. Метеорологічна служба швейцарської телерадіокомпанії SRF (SRF Meteo) повідомила в суботу, 26 вересня, що  в громаді Монтана у кантоні Вале випали рекордні для цього населеного пункту та пори року 25 сантиметрів снігу. У відомому на весь світ гірському містечку Давос у кантоні Граубюнден зафіксовано 26 сантиметрів снігового покрову.

Через сильний снігопад було заблоковано декілька перевалів, в тому числі перевал Великий Сен-Бернар на висоті 2469 метрів, де ще у минулі вихідні було 18 градусів тепла, повідомляє агентство новин dpa.

Сніг випав також і в австрійській частині Альп. Як повідомив австрійський Центральний інститут метеорології і геодинаміки (ZAMG), на метеостанції в Бішофсгофені на висоті 550 метрів було зафіксовано два сантиметри першого у цьому сезоні снігу. У громаді Варт у гірському масиві Арльберг на висоті 1487 метрів зафіксували 25 сантиметрів снігу, а на плато Фойєркоґель на висоті 1618 метрів випало 30 сантиметрів снігу.

За даними ZAMG, в Австрії сніг на висоті 1000 метрів і нижче наприкінці вересня останній раз фіксували у 2011 році.