Коронавірус: у Чехії пом’якшують карантин

  • admin
  • 03.12.2020
  • Коментарі Вимкнено до Коронавірус: у Чехії пом’якшують карантин

У Чехії дозволили відкрити ресторани, паби і магазини. Також з обмеженнями запрацюють музеї та галереї, а театри та кінотеатри залишаються закритими.

У Чехії пом'якшують карантин У Чехії пом’якшують карантин

У Чехії у четвер, 3 грудня, набирають чинності пом’якшення обмежувальних заходів внаслідок пандемії коронавірусу. Як повідомляє інформагенція dpa, відтепер знову можуть працювати ресторани, бари і магазини роздрібної торгівлі. При цьому діятимуть обмеження щодо кількості клієнтів на квадратний метр – один клієнт на 15 квадратних метрів. Також припиняється нічна комендантська година.

Читайте також: Австрія послаблює локдаун, але закривається для іноземців у лижний сезон

Також свої двері відкриють музеї і галереї, але вони працюватимуть з низкою обмежень. Водночас ще будуть зачинені театри та кінотеатри.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш закликав людей до самодисципліни напередодні Різдва. Він сказав, що “трохи нервує” через послаблення карантину.

Читайте також: Італія та Іспанія обмежують внутрішні подорожі на різдвяні свята

У свою чергу, деякі експерти, такі як біолог Ярослав Флегр, вважають це послаблення передчасним і попереджають про “третю хвилю” інфікувань коронавірусом.

Напередодні в країні підтвердили 5176 нових заражень коронавірусом. З початку пандемії в Чехії було зафіксовано більше 533 тисячі інфікувань та 8515 смертельних випадків, свідчать дані Університету Джонса Гопкінса.