Де зможуть відпочивати Українці без віз

  • admin
  • 05.08.2021
  • Коментарі Вимкнено до Де зможуть відпочивати Українці без віз

Франція дозволила громадянам України з біометричними паспортами подорожувати без віз до заморських департаментів та спільнот Франції. Про це заявив міністр іноземних справ Дмитро Кулеба, передає УНН.

Цитата

“Ми давно працювали із французькими партнерами над досягненням цього рішення, яке додатково розширює свободу подорожей для українців. Наші спільні зусилля досягли успіху. Я вдячний французькому уряду за позитивний результат”,- заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Деталі

Відповідне рішення ухвалило Міністерство у справах Європи і закордонних справ Франції після тривалих дипломатичних зусиль української сторони.

Таким чином, українці можуть користуватися правом безвізового в’їзду до таких заморських департаментів і спільнот Франції як Гваделупа, Мартініка, Французька Гвіана, Реюньйон, Сан-П’єр і Мікелон, острів Майотта, острови Уолліс і Футуна, Нова Каледонія, Французька Полінезія, Сен-Бартелемі та Сен-Мартен.

Українські громадянами можуть перебувати на цих територіях без віз до 90 днів протягом 180-денного проміжку часу.

МЗС України звертає увагу, що в умовах пандемії, що триває, в’їзд до згаданих територій нині дозволений за умови повної імунізації вакцинами, визнаними Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволеними для використання на території Франції, або за нагальної потреби.

Нагадаємо

У червні 2017 року МЗС України звернулося до французької сторони з клопотанням щодо запровадження безвізових поїздок громадян України до заморських територій та департаментів Франції.

Після дипломатичних зусиль ініціативу підтримали профільні міністерства Французької Республіки, а також місцеві органи влади заморських територій та департаментів.

Додамо

23 липня Уряд Франції відкрив в’їзд до цієї країни для всіх українців згідно з рекомендацією Ради ЄС щодо послаблення COVID-обмежень на поїздки.

Джерело: УНН