Володимир Дзьобак: програми «Центру дослідження і відродження Волині» стають помітними

Сьогодні мені аж… усього 54!
Здається, так багато, коли згадуєш усе прожите, але так мало, коли розумієш, скільки всього ще не зроблено.
Я дуже довго йшов до того, щоб зрозуміти своє призначення на цій Землі, щоб пізнати, яку місію на мене покладено Всевишнім.
Потрібно було стільки всього за життя вивчити, здобути, втратити, збудувати, відродити, аби мати те, що маю зараз. Потрібно було стати істориком, щоб зрозуміти історичні процеси, і зайнятися бізнесом, щоб почати втілювати теорію у життя.
На сьогодні дітище (і моє, і всієї нашої команди) «Ладомирія» активно розбудовується, а програми «Центру дослідження і відродження Волині» стають помітними не лише в нашому регіоні, але й далеко за його межами.
Я безмежно вдячний Богу, батькам, родині, друзям і усій команді за все: за життя, за долю, за сприяння, допомогу і підтримку, за злети і падіння, за надійне плече друзів і любляче серце рідних!
Розумію, що в найближчі 50 ще так багато всього потрібно зробити… Тому лише вперед, узявши досвід і натхнення, найкращих людей, які всі ці роки були поруч, озброївшись мудрістю прожитих років, і з крилами за плечима, які дає мені кожен з вас!
З Богом у 55-й!

Володимир Дзьобак

Запрошуємо на екскурсії в Етнопарк «Ладомирія»! Це унікальний арт-простір на Рівненщині, в м. Радивилів. Щодня «Ладомирія» розширюється, стає цікавішою. А приймаємо ми, як завжди, радо та душевно!
Пишіть про враження, якщо вже побували в нашому Етнопарку.
На екскурсії на Вас чекає:
✅ Майстерня ткацтва
✅ Скансен-локація
✅ Виставкова зала, де представлено відтворені автентичі костюми історичної Волині
✅ Майстер-клас з ткацтва
✅ Майстер-клас з пов’язування традиційних головних уборів
✅ Фотозони
✅ Аустерія – автентична волинська кухня
❗А ще на території Етнопарку відкрилася наша “Аустерія”, де ви зможете поїсти, випити кави чи чаю. Лише тут пригощають неймовірними варенчиками з сома (власне виробництво не лише вареників, сом також вирощений на фермі “Ладомирії”)!
Стосовно деталей та для запису на екскурсію телефонуйте: 063 9509819 (Мар’яна) або 099 3646514 (Наталя). Прохання телефонувати з 9:00 до 18:00 в робочі дні.
Наші координати:
Рівненська обл.
місто Радивилів
вул. Шкільна, 1
Місцезнаходження на Google-карті:
50°08’12.3″N 25°15’20.4″E
Журнал “Музеї України” щиро вітає Музеєтворця Володимира Дзьобака!
Він творить музейний подвиг…
Наснаги!