Війна Московії проти України здійснюється на основі божевільної теорії євразійства.

Те, що людство починає розуміти, що її сучасний ідеолог Дугін є таким же злом, як у нацистській Німеччині Розенберг, говорить підрив у Підмосков’ї розкішного автомобіля цього “друга Путіна”. Фактично євразійство сформувалося сто років тому як московська шовіністично-імперська реакція на українські національно-визвольні змагання початку ХХ ст.

Саме вони становили найбільшу загрозу московському імперіалізму.

Рівно через сто років євразійство отримало новий розвиток.

І знову причиною його відродження стало намагання України отримати реальну, а не задекларовану незалежність від варварської Московії.

З географічного погляду євразійці вважають Євразію або точніше Азіопу, яка практично збігається , на їхню думку, з кордонами Російської імперії, а пізніше СРСР, особливим географічним світом.

Він нібито і у фізико-, і в політико-, і в економіко-географічному відношенні є цілком окремою частиною світу.

Очевидно, що така “теорія” не має нічого спільного з реальністю.

Об’єднати чи “воз’єднати” в єдиний простір Естонію, Молдову, Грузію, Таджикистан, Чечню, Чукотку, Тиву, Якутію, Башкортостан тощо нікому і ніколи не вдасться.

Ця штучна в усіх відношеннях побудова може тимчасово існувати лише шляхом масових репресій, депортацій, геноциду, тотальної брехні.

При першому їхньому послабленні вона неминуче розпадається, що і відбулося наприкінці ХХ ст. і продовжиться на початку ХХІ ст.

Petro Maslyak

Від admin