Учителям із 2025 року щомісяця доплачуватимуть по тисячі гривень, – Шмигаль
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що з 1 січня 2025 року запроваджуємо щомісячну “вчительську доплату” до заробітної плати вчителів у розмірі 1000 гривень “на руки”.
З 1 вересня 2025 року цю виплату збільшать до 2000 грн “на руки” кожному вчителю.
