Музей історії міста Києва відкрив свою десяту філію — Музей Авангарду. Проєкт, який стартував у листопаді 2024 року завдяки Діані Поповій, нарешті отримав власний дім.

На відкритті виступили директор Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк, генеральна директорка Музею історії міста Києва Вікторія Муха, завідувач філії та ініціатор створення музею Юрій Комельков, художник Анатолій Криволап, президент Національної академії мистецтв України Віктор Сидоренко, представники творчих інституцій та Посольства Ізраїлю в Україні.

У межах Avant-garde Kyiv Fest, який стартував восени 2025 року, Музей Авангарду відкрив перші проєкти:

«Авангард. АРМУ. Історія» та «Авангард. АРМУ. Культур-Ліга» — присвячені сторіччю Асоціації революційного мистецтва України.

Новий культурний простір запрацював навіть попри війну — як продовження великої роботи, яку почала Діанна Попова.

Виставка діятиме до 21 грудня.

 

Від admin