ЧЕРГОВА КОМЕРЦІЙНО-АНТИУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ВІД ПОЛУМ’ЯНОЇ «ПАТРІОТКИ» З КОМСОМОЛЬСЬКО-ПАРТІЙНИМ МИНУЛИМ Т. СОСНОВСЬКОЇ

Надзвичайна ситуація відбулась у відділі НМІУ – «Музей історичних коштовностей». Тут протягом трьох днів (15,16 та 24 січня) відбувались, зйомки російського телесеріалу «Нужен мужчина». І це з санкції директора, яка волає про свій патріотизм на кожному кроці!

Так звана телевізійна група, зовні більше схожа на представників криміналітету початку 1990-х, з’явилась до музею 15 січня. Вони заявили, що зйомки будуть відбуватись впродовж 16 годин, за які заплачено 45 тис. грн. На прохання надати документи, що засвідчують їх особу,  «телевізійники» відмовили російською мовою з характерним «московським» акцентом. Наказу генерального директора щодо проведення на режимному об’єкті зйомок не було. Для отримання дозволу на зйомки «знімальній групі» було достатньо набрати номер телефону Т. Сосновської, яка «популярно» пояснила ситуацію підлеглим. Зйомки відбувалися в холі та експозиції музею.

Найбільше обурило співробітників те, що першим проханням «акторів та їх режисерів» було зняття прапора України з фасаду музею!!!

Як не дивно, але під час російської агресії на Сході України, в серці Києва, на режимному об’єкті, у музеї, колекція якого нараховує понад 50 тис. унікальних експонатів (серед них і всесвітньо відома золота скіфська пектораль з Товстої могили), більшість з яких містять дорогоцінні метали, за згодою генерального директора Т. Сосновської відбувається телевізійна вакханалія за участю невідомих осіб (не виключено представників  ворожих спецслужб).

Не кажемо вже про культурний імідж музею, де знімається вульгарний російський кінотреш.

Наслідки таких «зйомок» для держави можуть бути катастрофічними

Патріоти НМІУ

Від admi vik