Тільки-що повернувся з Печерського райуправління поліції, де брав у часть у захисті активістів, що намагалися перешкодити акції “Бессмертный полк”.
Враження гнітюче від нашої поліції. До затриманих не допускають, посвідчення не показують і не представляються, поводять себе вкрай по хамськи, спілкуватися в офіційних стосунках українською відмовляються і заявляють, що мають на це право, відкрито висловлюють симпатії до “русскава міра”.
Навіть надання книги скарг добивався понад 20 хвилин.
“102” банально обіцяє вислати свій наряд і не висилає.
В подібних ситуаціях із затриманням активістів я брав участь і до Майдану. Тоді, принаймні, якщо просив спілкуватися державною мовою – спілкувалися, книги скарг не ховали і посвідчення свої показували.
Та й хамства було дещо менше і не було відкритої підтримки якоїсь зі сторін вуличних конфліктів.
Дореформувалися, домайданилися і доборолися.
Окупаційна влада вже діє абсолютно відкрито, демонструючи свою прокремлівську сутність.
