Із задоволенням відкрила для себе творчість художника із Хмельницького Георгія Ключника! Це – безсумнівний лідер карикатуристів, втім, ніяк державою не визнаний…

-Георгій Ключник – художній директор Музею плакату України, Музею української пропаганди, член редколегії журналу “Музеї України”. Це його єдині офіційні титули. А роботи доступні у всіх куточках планети, де є інтернет, зокрема Фейсбук. – розповів редактор журналу “Музеї України” Віктор Тригуб, – Єдина виставка Георгія у Музеї української пропаганди на найбільшому житловому масиві України – київській Троєщині.

48cf0-10420049-796805097067805-7152114924527654910-nОсь як характеризує художника сайт Дойче Веле: “Один з авторів карикатур, Георгій Ключник, тисячами збирає “лайки” шанувальників власної творчості. А почалося все, за словами самого художника, зі спонтанного пориву. “Коли почався Майдан, я думав, чим можу допомогти. Матеріально можу, а чим ще? Почав карикатурою займатися, – згадує в розмові з DW карикатурист.- Як тільки побили дітей, я бігом намалював, як міліціонери викладають з тіл на снігу напис “Міліція з народом”. Тоді я ще не знав, що цей малюнок виявиться пророчим”.

ae320-10355803-807537259327922-2656246542214338211-nАби не накопичувати в собі такий негатив, художник і почав малювати свої злободенні карикатури. “Мене, як і всіх інших, також “ковбасить”, кожен по-різному з себе це виливає”, – поділився з DW своїми переживаннями Ключник.

Найвідомішим своїм творінням художник вважає “Путіна на горошині”. Карикатурист каже, що за сатиру над російським лідером на його адресу вже надходили навіть погрози. “Є погрози, є і статті про мене, які пишуть російські “брати”. Був цілий форум, де вони описували, який я поганий. Писали, що я занадто дрібний, аби знищити Путіна, але просили братів-новоросів, щоб вони мене знищили”, – розповідає художник і додає: “Я сміюся з цього. Я ж навіть імені й прізвища свого не приховую”.

Замість мольберта – монітор, замість пензля – мишка. Свої малюнки український карикатурист Ключник представляє як маленькі історії і вважає їх власною зброєю проти ворога. “Це не картинки, а маленькі історії. Ідеальна карикатура та, що не має тексту, а сама розповідає історію. Текст можна написати і його забудуть, а влучну картинку людина пам’ятатиме дуже довго. Оце і є моя мета”, – каже художник”.

Деякі роботи Жори балансують на межі пристойності – наскільки концентровано він загострює увагу. Свідомо, що має надзвичайно великий вплив на путлеровських ватніків, яких щиро зневажає. Легко і красиво пояснює зомбованим жертвам гускава міра весь ідиотизм ідеологічної диктатури, побудованої упослідженим маленьким Пу. На їх базових графічних образах, які вони формують ненормативною лекикою. Ефект неймовірний! Вата навіть пише рецензії на роботи Жори! А про погрози типу – Это Жора Ключник нарисовал себя и Валерика Щербакана верхом на жертвах побоища в Одессе. Это они опубликовали на своём гнойном сайте по поводу убийства сотни безоружных человек, собиравших подписи за референдум.

СТРАШНЕЕ НЕТ ТВАРЕЙ в интернете, чем эти два художника-подонка.

Бойтесь мрази!

67e63-1551507-10206503149683995-3606982734599119334-nантифаш – тут можна написати окреме дослідження…

-Взагалі, владу Жора не любить. Бо чиновники – то обмеження. І часто прикриваючись красивими ідеями, Майданом, Героями АТО, продовжують займатися звичною справою – тихо грабувати народ, погіршуючи, а не покращуючи життя простих людей.-зазначив В.Тригуб.

Чого Жора принципово не любить. Тому і критикує нещадно.

Відповідно, влада не любить Жору. Чекати йому якогось державного визнання не варто.

Взагалі, варто провести виставку Жори в Києві! Це дійсно карикатурист з народу!

Ірина Поліщук, студентка університету “Україна”

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *