|
|
|||||||
| 9 грудня 2021 року о 17.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».
За словами Олексія Коваля, роботи українських митців надихають його на творчі пошуки. Художник ставить собі за мету не тільки презентувати власний доробок, але й привернути увагу широкого загалу до творчих здобутків цікавих українських майстрів, про яких знають далеко не всі українці. Ще одна мета автора цього виставкового проєкту – нагадати суспільству засобами мистецтва, що київський Ботанічний сад імені академіка Фоміна є одним із найстаріших ботанічних закладів України з багатою історією. «Я бував в багатьох країнах світу, але ніде не бачив такої краси. Але ботанічний сад потребує реставрації і відродження», – наголошує художник.
Куратор виставки:
Ксенія Башуцька, завідувачка науково-експозиційного відділу НМУНДМ.
|
|||||||
|
Виставка триватиме до 16 січня 2022 року. |
|||||||
