Легендарний художник Майдану задає конструктивні питання, пропонує. Чи отримає відповідь?

От чому не зробити державний реєстр пам’яток як місцевого так і державного значення в нормальному електронному винляді?

Вивести в окрему сторінку, з пошуком, щоб було зручно, а то це хаос, набір пдф файлів, та доківських файлів!

Таке враження, що все зроблено щоб ніхто нерозібрався!

Yulia Datsenko, Євген Нищук це насправді спростить всим життя, і легше буде дивитися які пам’ятки входять в реєстр які ні!

І вносити в реєстр також буде легше! Менше запитів буде надходити в МКУ!

Бо це, ізвіняюсь, капець! Багато пам*яток тупо не внесено!

Andriy Yermolenko

Від admi vik