Відомий правозахисник, доброволець батальйону “Айдар” Іван Макар давній член редколегії журналу “Музеї України”.

Оприлюднюємо його погляди на ситуацію в Україні.
Думаю, що у Вороненкова була інформація щодо роботи наших чільних політиків на спецслужби Росії. І саме через побоювання бути публічно викритими українські державні діячі й організували це вбивство.
Саме тому й були документи в кишені кілера для того, щоб миттєво встановити його особу.
Українська влада, прекрасно знаючи, яка небезпека загрожує Вороненкову, буквально підставила його під кулі кілера, навмисно не забезпечивши належної охорони.
Так що Кремль тут має лише опосередкований стосунок.
Згадайте, коли російські спецслужби вбили екс-Міністра ВС Кравченка. Тоді Ю.Луценко з О.Турчиновим зразу ж заявили, що це самогубство, не давши тим самим слідчим міліції і СБУ об’єктивно розслідувати справу. Аналогічна ситуація була й зі вбивством Г.Кирпи.
Оцінімо перманентну заміну патріотів в органах внутрішніх справ та прокуратури на відвертих сепаратистів, відверте саботування розслідування справи розстрілу Майдану і ми зрозуміємо, що правопорядком і національною безпекою в Україні відають агенти Кремля.

У нормальній країні після того, що сталося на арсеналах боєприпасів в Балаклії, міністр оборони, керівник спецслужби, військовий прокурор та ще з десяток чиновників рангом нижче мали б бути негайно відправлені у відставку.
Просто так.
Зразу ж, без жодного розслідування.
Щоб кожен наступний посадовець знав, що неналежне виконання своїх обов’язків потягне як мінімум на відставку.
А після цього провести належне розслідування і посадити кілька десятків винних. В тому числі і названих вище посадових осіб.
Тоді хоч якась гарантія буде, що схоже в майбутньому не повториться.

Іван Макар

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *