Виставка українського кіноплакату «Кричати! Кликати! Горіти!»

  • admin
  • 01.07.2020
  • Коментарі Вимкнено до Виставка українського кіноплакату «Кричати! Кликати! Горіти!»

Ми бачимо в цій виставці великий потенціал для сучасних графіків і дизайнерів. Тут представлені величезна палітра роботи зі шрифтами, кольорами, різноманіття композиційних рішень. Оскільки мода час від часу повертається, а дизайнерам важливо розуміти, звідки генеруються ті чи ті ідеї. Тут якраз можна простежити, як майстри створювали шрифти й надихали типографів, які пізніше створювали брендові шрифти.

Так само в журналах можна порівняти, як імідж одного фільму змінювався залежно від медіуму. На плакаті це яскраві кольори, образи й великі форми, а в журналі трошки інше: там можна додати більше дрібних деталей. Нам хочеться звабити сучасних представників креативних індустрій саме цими дизайнерськими рішеннями 20-х років.

Ми поступово будемо входити в якусь виставкову інтенсивність. Сподіваємося, що з вересня зможемо активізувати й інші програми. У наших планах – запустити кіноклуб, кураторські виставки, мистецтвознавчі лекції. Також плануємо розпочати серію дитячих занять: «Стратегії візуального мислення» й «Абетка кіномистецтва». Під час них діти матимуть змогу займатися прямо в експозиції й обговорювати експонати.

Олена Гончарук

керівниця Музею кіно