«Виставки авторських листівок»

  • admin
  • 23.09.2020
  • Коментарі Вимкнено до «Виставки авторських листівок»
26 вересня 2020 року о 17:00
Кількастоліть тому листівка була чи не єдиним способом надіслати вітання. Нині ж вонастала особливо ексклюзивним його варіантом.  У нинішнє століття інформаціїта глобальної диджиталізації друкована листівка, втім, не стала рудиментом.
Сьогодніми найбільше цінуємо час та індивідуальність. Тож якщо хтось власноруч підписуєлистівку і знаходить час аби її надіслати – це вже свідчить про особливеставлення до адресата.
В Україніактивно розвивається жанр авторської листівки. Художники створюють унікальні застилем листівки та друкують їх невеличкими накладами. Відтак листівка набуваєще більшої ексклюзивності від початку її створення. Адже вірогідність двічіотримати однакову  авторську листівку досить мала.
Крімтого, друкована листівка – найбільш демократичний вид мистецтва. Це один знайкращих способів придбати самодостатній твір графічного мистецтва за ціною,доступною більшості.
Навиставці «Авторська листівка» представлені роботи трьох українських художниць:Марини Ващенко (Київ), Катерини Степаніщевої (Київ) і Юлії Поліщук (Миколаїв).
Відвідувачівиставки зможуть побачити різноманіття тем, матеріалів, стилів цього видутворчості, адже для художника формат листівки – один з найзручніших дляпроведення творчих експериментів.
Листівки на виставці можна буде нелише роздивитися, а й придбати, залишивши собі або ж дорогим людям на добрузгадку маленький твір мистецтва.
Виставка триватиме з 26 вересня до 11 жовтня 2020 року.


З повагою,

Музей книги і друкарства України
м.Київ, вул.Лаврська, 9, корпус 9/10

тел.:  +38 (044) 280-66-23

            +38 (044) 280-52-56
факс: +38 (044) 280-22-10

Museum of books and printing of Ukraine,

Block 9/10, 9 Lavrska Street, Kyiv, Ukraine