Порошенко змінив назву: “Завод “Кузня на Рибальському”
“Завод “Кузня на Рибальському” Київське підприємство “Завод “Ленінська Кузня” перейменували на “Завод “Кузня на Рибальському”, згідно із законом про декомунізацію.…
19 років часопису
“Завод “Кузня на Рибальському” Київське підприємство “Завод “Ленінська Кузня” перейменували на “Завод “Кузня на Рибальському”, згідно із законом про декомунізацію.…
6 квітня, 13.30 — відкриття вуличної бібліотеки «Книжкова клюмба» у ЛітМузеї за участі Юрія Андруховича та Сергія Жадана 6 квітня,…
У Музеї писанкового розпису відбулася творча зустріч зі скульптором, живописцем, членом НСХУ Романом Захарчуком. Приводом для зустрічі став вихід комплекту…
Довкола Кубанської Народної Республіки була така кількість подій і легенд, що детективи скарбошукачів тривають і досі… Справа в тому,…
Оновлений каталог музеїв, що працюють на території, контрольованій владою України. Укладено Управлінням культури і туризму Донецької ОДА Попри активні бойові…
До дня народження гетьмана Івана Степановича Мазепи, президент Українського екслібрис-клубу, п. Петро Нестеренко, подарував Музею гетьманства зі свого зібрання 11…
Є меч Революції! Чорні археологи знайшли неймовірний скарб. Але, так нічого і не встигли зрозуміти… Продали за ціною металобрухту! Прадавню ритуальну зброю,…
30 березня о 16.00 в Історичному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького (вул. М. Драгоманова, 42) відбудеться відкриття виставки Юрія Лесюка…
Польська журналістка, українка Марія Степан презентує у Львові книгу репортажів про події Революції Гідності та війну з окупантами та колабораціоністами…
Донецький обласний краєзнавчий музей має унікальну філію – Великоанадольський музей лісу. Це – поруч з лінією фронту у Волноваському…
В Торонто, багато років працює історик-археолог, науковий працівник Канадського Інституту Українських Студій (КІУС) Альбертського університету (відділ у Торонто) і…
Останні сотні років доля України була тісно повязана з російським монстром. Все, що відбувалося в Росії, у Москві – неодмінно…
Закон про декомунізацію повинен був бути впровадженим через півроку після його підписання. Ця дата припала на середину листопада 2015 року.…
Засадничими документами у питанні вивчення давньослов’янської історії до нині є так звані давньоруські літописи. У царські часи їм присвоїли загальновизнані…
200 років тому німецький винахідник-самоучка барон Карл Дрез запатентував прототип велосипеда. Історія цього найпопулярнішого засобу пересування розвивалася стрімко. 200 років…
Музей діє за легендарною адресою: Київ, Хрещатик,26. Саме тут розташовані редакції Українського радіо, що майже вік мовить на всю Україну…
Українські журналісти знайшли ще одну сенсацію Ермітажа! Мова піде про основний морський прапор Січі. Розмотуючи клубок довкола загадок запорожців, зосереджених…
25 березня ц.р. в КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» завершив свою роботу дводенний науково-методичний семінар «Нові акценти музейництва». Його організатором…
Натхненні історії для дітей про подолання труднощів: Презентація книги “Крихітні історії” від ЮНІСЕФ та видавництва Основи У вівторок, 28…
Українські журналісти знайшли в Ермітажі скарб! 234 засмолені коробки з усіма документами, що стосуються Мазепи 1709-20 років! Так званний…